Obserwujący

sobota, 18 sierpnia 2012

Imagin Klaudii o Louis'm dla Anji Tomlinson(@giveme5carrots) ♥

Jedziesz do swojego brata rowerem. Mieszkał sam. Wyprowadził się od was gdy miał 17 lat. Mówił żę ma dość mieszkania z rodzicami. Dojechałaś do jego domu. Weszłaś do ogrodu. Postawiłaś rower i zapukałaś do drzwi.
Z: No hej młoda :D
Ty: Hej stary ;)
Z: Wchodź...
Weszłaś do dość dużego domu. Brat zaprosił cię do salonu w którym siedziało 4 chłopaków. Ahh... No tak. Jeszcze jedno.. Twój brat jest jednym z najbardziej znanych zespołów na świecie. 5-osobowy zespół One Direction. Ma fanki na całym świecie. Tak .. Twój brat jest wielką gwiazdą.. Ale wracając... Zayn - bo tak ma na imię twój brat - zaprosił się do salonu. Usiadłaś na jednym z wygodnych foteli.
Z: Chcesz coś do picia?- wydarł się z kuchni.
Ty: Wodę jeśli łaska !
Po paru minutach Zayn przyszedł ze szklanką wody. Podał ci ją.
Ty: Dziękuję :)
Wszyscy tobie się przyglądali jakby zobaczyli jakiegoś kosmitę z planety mars.
H: To mówisz że jesteś siostrą Zayna, tak ?
Ty: Tak.. No tak jakoś wyszło :)
Pogadaliście trochę i postanowiliście gdzieś pójść. Po długich namowach zdecydowaliście że pójdziecie na basen.Wsiedliście do wielkiego ozu i Liam zawiózł was na basen. Weszliście na basen.. Tzn wbiegliście.. Ale mniejsza to. Pływaliście sobie. Podtapialiście i chlapaliście się. Po paru godzinach wyszliście z wody. Poszliście się przebrać i wysuszyć włosy. Miałaś długie włosy więc chłopcy niestety musieli na ciebie czekać. Po parunastu minutach wyszłaś spod suszarki i wyszliście z basenu.Poszliście na lody . Dzień zleciał wam bardzo szybko.
*MIESIĄC PÓŹNIEJ*
Zamieszkałaś u brata. Zaprzyjaźniłaś się z Liamiem, Niallem, Harrym i Lou. Jednak do wielbiącego paski od pewnego czasu czułaś coś więcej. To nie było zauroczenie. To była miłość. Byłaś tego pewna . Byłaś pewna że go kochasz ale nie wiedziałaś czy on to odwzajemnia. Dzisiaj w planach mięliście kino. Ty jak na złość się rozchorowałaś. Więc Liam, Niall, Harry i Zayn sami poszli do kina a ty zostałaś sama z Lou gdyż ten bardzo się upierał że z tobą zostanie. Siedziałaś w salonie okryta kocem i piłaś kakao przygotowane przez Louis'a. Oglądaliście jakiś nudny serial.
Lou: Hmm... Może włączymy jakiś film ? - zaproponował pasiasty.
Ty: Nom.. A jaki ?
Lou: Może... "Piła"?
Ty: Chyba cięgłowa boli ... Nie będę mogła spać w nocy.
Lou: Ehh.... No proszę . - spojrzał ci głęboko w oczy.
Doznałaś miłego mrowienia w okolicach brzucha.
Ty: No dobra .. Ale jak coś to twoja wina :D
Lou: Jej ! :D - powiedział.
Wziął płytę. Włożył ją do DVD i włączył film. Przysunęłaś się do niego. Głowę oparłaś o jego klatkę piersiową . On cię objął. Film się zaczął. Za każdym razem gdy coś się działo ty coraz mocniej się w niego wtulałaś. Film nareszcie się skończył. Po skończonym "seansie" zaczęliście rozmawiać. Dowiedzieliście się o sobie więcej rzeczy podczas jednej rozmowy w samotności niż przez ten miesiąc znajomości. W pewnym momencie wasze oczy się spotkały. Spojrzeliście sobie głęboko w oczy.
Lou: [T.I], muszę ci coś powiedzieć.. Nie mam żądnej przemowy i nie mam zamiaru dużo gadać.. Chce ci powiedzieć że.. że bardzo cię kocham. Zakochałem się w tobie od kiedy zjawiłaś się tu pierwszy raz. Mam jedno pytanie.. Czy zostaniesz moją dziewczyną ? - złapał cię za ręce.
Ty: Lou .. Ja.. Ja nie wiem.. Tak ! Zostanę nią ! Kocham cię Lou ! Nawet nie wiesz jak bardzo !
Louis przybliżył się do ciebie i lekko lecz namiętnie cię pocałował. Od tej pory zostaliście parą.
*ROK PÓŹNIEJ*
Ty i Louis jesteście razem. Układa wam się świetnie. Nie myślicie jeszcze o małżeństwie. Ale w przyszłości.. Kto wie ?
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Imagin o Louis'ie . Karolinie on bardzo się podoba.. Mam nadzieję że wam też się spodoba :) Liczę na komentarze ! :D

3 komentarze:

  1. Love i jeszcze raz love this ! Poprzednie skomentuje jak bd miala kompa . A tym czasem ja prosze o kolejny z Harry'm <3

    OdpowiedzUsuń
  2. świeetnyy ! ♥
    bardzo bym chciała przczytać kolejny Twój imagin o Liamie *.*

    OdpowiedzUsuń